Stomatologia zachowawcza

Stomatolog Lublin – Dentamed Zaprasza

Pracujący w Dentamed stomatolodzy dokładają wszelkich starań, by stan uzębienia naszych pacjentów był bez zarzutu o każdej porze dnia i nocy! Zajmujemy się stomatologią zachowawczą. Dentysta bowiem jest nie tylko po to, by wyciągać z opresji i leczyć choroby jamy ustnej, ale również by zapobiegać różnego rodzaju chorobom lub szkodliwym procesom. Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się profilaktyką próchnicy zębów i jej leczeniem.  Leczenie próchnicy zęba polega na opracowaniu ubytku i jego szczelnym wypełnieniu. A zapobieganie próchnicy polega na stosowaniu odpowiedniej diety i dbaniu o higienę jamy ustnej – odpowiednio częste szczotkowanie zębów w dobranej do swoich potrzeb metodzie, to podstawa uniknięcia przykrych chorób.

Dentysta – Lublin Dentamed

Przed przystąpieniem do leczenia zębów niezbędna jest prawidłowa diagnostyka, którą usprawnia w znacznym stopniu stosowanie kamer wewnątrzustnych i aparatów rtg, zarówno punktowego jak i pantomogramu, które znajdują się na wyposażeniu naszej placówki. Dzięki rozbudowanym możliwości diagnostyki oraz wieloletniemu doświadczeniu zatrudnionych specjalistów, którzy szybko łączą fakty i z samego wywiadu z pacjentem mogą wyciągnąć trafne wnioski, nasza klinika jest naprawdę pomocnym miejscem. Badaniu wstępnemu poświęcamy bardzo wiele uwagi, zanim podejmiemy jakiekolwiek kroki ku leczeniu.

Leczenie zachowawcze, takie jak na przykład plombowanie, przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych metod stosując do wypełnień ubytków materiały wysokiej jakości, które gwarantują estetykę i wieloletnie użytkowanie. Dajemy gwarancję naszym pacjentom, że po naszym leczeniu stan ich uzębienia się znacząco poprawi. Jeśli cokolwiek złego będzie działo się z założonymi przez nas plombami, to nasi Pacjenci mają prawo zapisać się na bezpłatną wizytę gwarancyjną, na której to usuniemy wszelkie niedoskonałości. Stomatolog bierze pełną odpowiedzialność za swoją pracę, dlatego też bardzo mało osób uskarża się po leczeniu na jakiekolwiek nieprawidłowości. Dentysta powinien przede wszystkim kłaść uwagę na poprawę zdrowia pacjenta, ale też nie powinien zapominać o względach estetycznych, które są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie.

Doświadczony zespół lekarzy i asystentek w połączeniu z nowoczesnymi metodami diagnostycznymi stanowi gwarancję jakości wykonanego zabiegu. Nasza klinika Dentamed skupia najlepszych stomatologów i dentystów, dzięki którym Państwa zęby nie będą problemem dla żadnej ze stron.

Nasze usługi

W trosce o zdrowy i piękny uśmiech oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Endodoncja

Endodoncja jest działem stomatologii zachowawczej zajmującym się ro...

Więcej

Ortodoncja

Ortodonta Lublin Ortodoncja jest dziedziną stomatologii zajmującą ...

Więcej

Implantoprotetyka

Implantologia jest dziedziną stomatologii polegającą na zastąpieni...

Więcej

Stomatologia zachowawcza

Stomatolog Lublin – Dentamed Zaprasza Pracujący w Dentamed stomatol...

Więcej

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna jest działem stomatologii, który polega na...

Więcej

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna Lublin – Dentamed – zapraszamy na za...

Więcej

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Lublin – Dentamed klinika dbająca o zdrowy uśm...

Więcej